Carling fleets

Zvládnutí nákladů a kontrola kvality zboží a služeb dodávaných partnerem vyžaduje mít včas k dispozici přehledně uspořádané a relevantní informace.

Carling Truck Tires v rámci služeb poskytovaných svým zákazníkům – dopravním firmám – předává pravidelně informace o tom, jaké pneumatiky, kdy a za jakou cenu byly montovány na konkrétní vozidla podle registračních značek.

Jestliže se na určitou pozici pneumatika namontuje, bylo nutné jinou pneumatiku z téže pozice nejdříve demontovat. Všechny demontované pneumatiky evidujeme a důvody demontáží, jako například „k protektorování, k dalšímu použití, na dojetí, nebo vyřazena z důvodu neopravitelného poškození“, apod., zaznamenáváme. Slouží k tomu jedinečné výrobní číslo, které každá pneumatika nese na své bočnici.

Vykazovat přehledy o důvodech demontáží a nákladech na jednotlivou registrační značku nebo provádět elektronickou fakturaci – to vše umožňuje informační systém, který i u tak běžných činností, jakými se mohou jevit montáže pneumatik, využíváme.

carling

Zákazníci mají díky dostatku přehledných informací, uzpůsobených co do formátu jejich požadavkům, kontrolu nad náklady souvisejícími s výměnou a servisem pneumatik ve svých vozových parcích.

O podrobnější informace žádejte své obchodní zástupce, a nebo se obraťte na zákaznické centrum na lince +420 515 900 901 nebo e-mailem na adresu pneumatiky@carling.cz.