Medailonek našich lidí: Gabriela Forejtová

Jak dlouho jsem v týmu Carling

V Carlingu jsem od května 2018.

Moje pozice a náplň mé práce

Jsem asistentkou manažera, takže jsem mu kdykoliv po ruce. Mojí kompetencí je kompletní příprava podkladů pro manažera prodeje, pomáhám též s organizací firemních večírků, tak dělám od všeho něco – v průběhu let se to měnilo. Např. když vypadla personalistka, tak jsem vypomohla, dokonce umím zpracovat i výrobu, aby jako ta „kola existovala“.

Snažím se být sluníčko firmy, takový ten vždy pozitivně naladěný jedinec :-). Je zajímavé, že i když jde převážně o mužské pracovní prostředí, tak mě ale umí vyslechnout a přijmout. Cením si především toho, že se u nás můžeme na všem naprosto lidsky domluvit. To je důležité.

Mimoprofesní zájmy

Je toho tolik. Já se nedokážu nudit, protože mě baví mnoho věcí. Tak např. výlety s přáteli, camping, rychlá jízda, dobré jídlo (s partou přátel chodíme tradičně už několik let na husu), společenské hry, ráda vyrazím jen tak na pivko, ale také třeba do divadla.

Co možná někoho překvapí, tak ráda sekám trávu na traktůrku. Obecně o sobě vím, že mám v sobě takového tvořivého ducha a např. nikdy nekupuji adventní věnec, každý rok si ho vyrobím sama.

Oblíbený životní citát/motto

,, Je zhola zbytečné se ptát, ma-li život smysl či ne. Má takový smysl, jaký mu dáme.’’ Seneca

Jaký byl můj první den v Carlingu? Co si z toho vybavuji?

Vím, že první den nebyl nijak zajímavý. Spíš jsem byla  vystrašená z toho co mě čeká a co všechno se po mě bude chtít. Ale vím, že přístup kolegů byl skvělý v mých začátcích a pan Lojda mi vždycky rád ve všem vyhověl. Pamatuji si, že chvíli trvalo, než jsme si s Leošem našli k sobě cestu. Ale teď si troufám říct, že se z nás stali přátelé.