Sklady a logistika

Největší sklad, dokonalá logistika, výhodné ceny…


Carling spravuje největší sklad nákladních pneumatik u nás co do počtu značek, typů, dezénů a rozměrů. Okamžitě dostupných. Za výhodné ceny.

Logistické centrum v Brně je vybaveno špičkovými informačními technologiemi i moderním obslužným systémem vysokozdvižných strojů. Stav zásob sleduje počítačový systém XAL. Směnný provoz a rozvážková služba pak umožňuje v jakoukoli denní hodinu pneumatiku kamkoli přivézt.

Carling je jedním z největších prodejců nákladních pneumatik u nás. Realizované objemy dokáže promítnout do nízkých koncových cen, takže zákazník šetří již při nákupu. Z těchto výhod mohou těžit i jednotlivé pneuservisy.

Jsme stále připraveni poskytnout svým zákazníkům i veškeré informace. V jakém stádiu vyřízení je objednávka. Jaké pneumatiky a kdy byly zakoupeny, na které vozidlo a nápravu byly namontovány. Každou pneumatiku máme pod neustálou kontrolou. Víme, kolik najede, umíme její kilometrové náklady přepočítat na peníze a najít optimální variantu. Zpracovaná data jsou Vám neustále k dispozici. Všem zákazníkům poskytujeme přístup do našeho ESHOPU, kde najdou aktuální skladové zásoby.

LOGISTIKA

ZÁKAZNICKÉ CENTRUM