Kontakty

CARLING SPOL. S. R. O.

carling carling

Brno Slatina

carling carling

Brno Černovice

carling carling

Boskovice

carling carling

Praha

carling carling

Znojmo

carling carling

Ostrava

carling carling

Olomouc

carling carling

Sokolov

IČ: 454 77 680
DIČ: CZ45477680
Hviezdoslavova 51
Brno-Slatina
627 00

Centrální sklad, protektorovna, logistické centrum
Tel:                  +420 515 900 901
Email:              pneumatiky@carling.cz

Provozní doba:
Po – Čt:          7 – 17:00 hod
Pá:                 7 – 15:30 hod

Zákaznické centrum
Tel: +420 515 900 901
E-mail: pneumatiky@carling.cz

NON-STOP Carling24Mobil
Tel: +420 515 900 000
E-mail: carlingMobil24@carling.cz

Nákup pneumatik
Tel: +420 515 900 897
E-mail: nakup@carling.cz

Zpětný odběr pneumatik: zpetnyodberpneu@carling.cz

Seznam veřejných míst zpětného odběru je ke stažení zde


Pobočka Brno – Slatina      

Hviezdoslavova 51, 627 00 Brno – Slatina

Obchodní manager: Leoš Novák
Tel: +420 777 601 558
E-mail: novak@carling.cz

OZ: Ašot Israeljan
Tel: +420 608 601 547
E-mail: israeljan@carling.cz


Pobočka Brno – Černovice
Prodej, servis a opravy pneumatik, mobilní servis
Areál ČSAD Brno-Černovice, Hájecká 14, 618 00
Provozní doba:  Po – Pá 7 – 15:30 hod
Tel:                  +420 515 900 356, +420 777 771 860
E-mail:            hajecka@carling.cz, masek@carling.cz

OZ – vedoucí pobočky: Michal Kocúr
Tel: +420 777 771 854
E-mail: kocur@carling.cz


Pobočka Boskovice
Prodej, servis a opravy pneumatik
Areál BODOS, Mánesova 2266/1a, 680 01 Boskovice, CZ
Provozní doba:  Po – Pá 6 – 14:30 hod
Tel:                  +420 515 900 357, +420 777 771 868
E-mail:            boskovice@carling.cz

OZ – vedoucí pobočky: Petr Lizna
Tel: +420 777 771 868
E-mail: lizna@carling.cz


Pobočka Praha                    
Prodej, servis a opravy pneumatik, mobilní servis 
Starý Vestec 84, 289 16, Starý Vestec
Provozní doba: Po – Pá 7 – 15:30 hod
Tel:                  +420 608 501 561
E-mail:            praha@carling.cz

OZ – vedoucí pobočky: Miroslav Bureš
Tel: +420 608 501 561
E-mail: bures@carling.cz

OZ: Lukáš Batěk
Tel: +420 777 601 566
E-mail: batek@carling.cz


Pobočka Znojmo                 
Prodej, servis a opravy pneumatik
Evropská 395/49, 671 81 Znojmo
Provozní doba: Po – Pá 7 – 12:00/12:30 – 15:30 hod
Tel:                  +420 515 900 355, +420 777 601 565
E-mail:            znojmo@carling.cz

OZ – vedoucí pobočky: Marek Biskup
Tel:+420 777 601 565
E-mail: biskup@carling.cz


Pobočka Ostrava                
Prodej, servis a opravy pneumatik, mobilní servis
Areál SCANIA, Místecká 872, 739 21 Paskov
Provozní doba: Po – Pá 6:30 –15:00 hod
Tel:                  +420 608 501 567
E-mail:            ostrava@carling.cz

OZ – vedoucí pobočky: Michael Klich
Tel: +420 608 501 567
E-mail: klich@carling.cz 

Manažer servisu: Martin Szeruda
Tel: +420 607 729 122
E-mail: szeruda@carling.cz 

OZ: Patrik Borovec
Tel: +420 777 771 870
E-mail: borovec@carling.cz


Pobočka Olomouc              
Prodej, servis a opravy pneumatik, mobilní servis
Příčná 129/3, 779 00 Olomouc – Hodolany
Provozní doba: Po – Pá 7 – 15:30 hod
Tel:                  +420 777 601 561
E-mail:           olomouc@carling.cz

OZ – vedoucí pobočky: Lukáš Anděl
Tel: +420 777 601 561
E-mail: andel@carling.cz


Pobočka Sokolov                
Prodej, servis a opravy pneumatik
Kraslická 77, 357 04 Lomnice u Sokolova
Provozní doba: Po – Pá 7 – 16:00 hod, So 8 – 12:00 hod
Tel:                  +420 776 597 395, +420 515 900 359
E-mail:            sokolov@carling.cz

OZ – vedoucí pobočky: Jaroslav Matoušek
Tel: +420 776 597 395
E-mail: matousek@carling.cz


CARLING SK, s. r. o.

IČ: 446 98 844
DIČ: SK2022800956
Porubského 2
Bratislava-Staré Mesto
881 06

Pobočka Bratislava             
Slovnaftská 102, 821 07 Bratislava
Tel:                  +421 948 062 692                mihalka@carling.cz
Tel:                  +421 940 511 261                 celiga@carling.cz

E-mail:            carlingsk@carling.cz

Pobočka Gáň                       
Gáň 315, 924 01 Gáň
Tel:                  +421 948 198 628                  linek@carling.cz
Tel:                  +421 948 585 840                  holiencin@carling.cz

E-mail:            carlingsk@carling.cz

 

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno

Odeslaný text bude doručen na adresu nakup@carling.cz.