Protektory

Vedle nákladů na pohonné hmoty a mzdy představují pneumatiky jednu z největších položek v provozních nákladech firem, zabývajících se přepravou a manipulací s materiálem. Použití kvalitních protektorů se tak nabízí jako prostředek k dosažení výrazných úspor. S použitím moderních technologií jako UniCircle a Ringtread je možné poskytovat na protektory stejné záruky, jako na nové pneumatiky. Pořízení protektorů je tak pro většinu společností, zabývajících se nákladní dopravou, jednoznačně dobrá volba.

Nejmodernější technologie a materiály vysoké kvality

Jak jsme již mínili, ideálního protektorování dosahujeme pomocí technologie UniCircle a Ringtread. Používá se běhoun, který je vyrobený již jako kruh, který se strojem nasazuje na kostru a následnou vulkanizací je dosaženo nerozlišitelného spojení mezi kostrou a běhounem. Vysoká technologická kázeň je základem pro excelentně pravidelné rozložení hmoty příčně i po obvodu pneumatiky a tedy rovnoměrné opotřebení, což se promítá do vyšších kilometrových výkonů.

Nejmodernější protektorovací linka ve střední Evropě

Carling nedávno rozsáhle investoval do kvality i kapacity a vybudoval v Brně novou protektorovací linku s nejmodernějším navalovacím konfekčním strojem ve střední Evropě a novými autoklávy s velkou výrobní kapacitou schopnou zvládat i sezónní výkyvy v poptávce.

 

Nakupujte ZDE