Preventivní prohlídky

Preventivní prohlídka omezuje počet defektů a prodlužuje životnost pneumatiky. Na druhou stranu zbytečné prostoje snižují produktivitu autobusů a nákladních vozidel. Ke kontrolám pneumatik proto využíváme jejich přirozeného klidového období.

Síť pneuservisů budujeme pod značkou Profikol Pneuservisy v místech, kde nás potřebujete – v areálech ČSAD, v truck centrech, na odstavných parkovištích, na celnicích… V Brně, v Boskovicích, Ostravě, Starém Vestci, Lomnice u Sokolova, Olomouci a ve Znojmě máme vlastní pneuservisy, partnerskou síť rozšiřujeme do dalších měst.

Průběžným sledováním opotřebení udržujeme pneumatiky v optimálním stavu, chvilková vizuální kontrola a ověření správného hustící tlaku dokáže ušetřit palivo, o kilometry prodloužit životnost pneumatiky a v konečném zúčtování přinést úspory v řádech tisíců korun.

Za odstaveným vozidlem vyšleme i mobilní servisní dílnu, a to bez zvláštních příplatků za dojezd. O víkendu, plánovaně i mimořádně. Je to náš standardní nástroj, jak eliminovat vícenáklady a nepříjemná zdržení, která nastávají při zajíždění do pneuservisů a čekání řidičů na výměnu či opravy pneumatik.