Nákladní pneumatiky

Kvalitní nákladní pneumatiky jsou životně důležitou součástí všech autobusů nebo nákladních vozidel od historie až po současnost. Spolehlivé nákladní pneumatiky jsou tak jednou ze základních podmínek ekonomického úspěchu dopravních firem.

Již více než deset let zajišťuje brněnská společnost Carling prostřednictvím servisní a distribuční sítě kompletní řízení dodávek, provozu a servisu nákladních pneumatik. Jsme hrdí, že jsme zdrojem pohybu a vyšších zisků pro desítky dopravních společností. Pro menší domácí firmy i nadnárodní flotily, kterým udržováním nákladních pneumatik v optimálním režimu významně šetříme provozní prostředky.

Jako první v České republice jsme získali certifikát kvality ISO 9001:2001 pro veškeré činnosti od protektorování až po služby poskytované v síti mobilních i kamenných pneuservisů.

Sílu společnosti oceňují významní světoví výrobci nákladních pneumatik a materiálu pro jejich protektorování i další zahraniční partneři. V nabídce jsou nákladní pneumatiky značek Goodyear, Dunlop, SavaMichelin, NextTread, Marangoni, Profiride a další.

Vlastní a partnerská síť specializovaných nákladních středisek poskytuje služby dopravcům v běžnou pracovní dobu i o víkendech. K plánovaným i mimořádným zásahům je k dispozici flotila plně vybavených mobilních pneuservisních dílen. Naše síť pokrývá svými službami území střední Evropy. Plánovaný i mimořádný nákladní pneuservis poskytuje běžně za hranicemi ČR v Německu, na Slovensku nebo v Rakousku.