Bodos

Bodos

Informace o partnerské firmě

Název: BODOS Czechia a.s
Sídlo: Mánesova 2266/1a, 680 01 Boskovice

Doba spolupráce

Naše spolupráce s firmou BODOS a.s., která disponuje flotilou o počtu 246 kusů vozových jednotek, trvá již více jak 10 let.

Co vše pro klienta děláme?

Pro našeho klienta BODOS a.s. zajišťujeme komplexní služby nákladního pneuservisu, dodávky a servis nových pneumatik, obnovu ojetých pneumatik formou protektorace a obsluhu celého vozového parku v rámci celé České republiky a Slovenska díky devíti kamenným pobočkám a sedmi mobilním pneuservisům.

Dále klientovi poskytujeme pneu poradenství a staráme se rovněž o optimalizaci nákladů v oblasti pneumatik.

Kolik u nás klient ušetřil na provozu svého vozového parku?

Úspora v nákladech spočívá zejména v částce za jeden ujetý kilometr. Je velmi obtížné u takto různorodé autodopravy vyčíslit přesnou úsporu vzhledem k tomu, že každý segment této autodopravy má naprosto odlišný způsob obsluhy zákazníků.

Liší se diametrálně v nájezdech kilometrů a samozřejmě v typu použitých pneumatik, od kterých se v každém segmentu očekává úplně jiný výkon a jiný druh služby, kterou mají dané pneumatiky poskytnout.

Nicméně při objemu vozového parku, kterým firma BODOS a.s. disponuje, se jedná o úspory v řádu několika set tisíc korun.

Jaký vliv má přechod na nové pneu s protektory?

Přesnější data budeme moci poskytnout až po dalším roce spolupráce, protože teprve prvním rokem aplikujeme model kvalitní prémiová asijská pneu + protektor.

Do roku 2023 jsme společnost BODOS a.s. obsluhovali ve zcela jiném režimu, což byla kombinace prémiové evropské značky s protektory, tudíž detailnější srovnání bude možné až po zhruba ročním období provozu vozového parku v nastaveném režimu.

Proč je s námi?

  • Důvodů, proč s námi náš partner BODOS a.s. spolupracuje tak dlouho, je mnoho. Asi nejdůležitějším benefitem je spolehlivost a kvalitně odvedená práce v oblasti pneuhospodářství.
  • Mezi další důvody patří výborná dostupnost našich služeb po celé ČR a SK prostřednictvím kamenných poboček i mobilních pneuservisů a vysoká míra operativy při nenadálém poškození.
  • Naším cílem je řešit havárie rychle a být schopni zajistit asistenční pomoc při těchto haváriích v rámci celé Evropy.
  • Neméně důležitou výhodou je jednoznačně úspora nákladů díky konceptu využití kvalitní prémiové asijské značky pneumatik v kombinaci s protektorováním a v neposlední řadě také výborné osobní vztahy pracovníků naší společnosti Carling spol. s.r.o. a BODOS a.s. na jednotlivých pobočkách.