Servisní síť

Pod značkou Carling Truck Tires provozujeme síť stacionárních a mobilních pneuservisních dílen, kde se soustředíme na kvalitní nákladní pneuservis. V rámci našich obou dílen vám zajistíme preventivní prohlídkuprořezáváním prodloužíme životnost pneu nebo podle potřeby opravíme na pneumatice vzniklý defekt.

6 hlavních benefitů naší servisní sítě

 • Pravidelný servis a preventivní prohlídky s dohuštěním a kontrolou opotřebení a poškození provádíme i v době, kdy jsou nákladní vozidla odstavena.
 • Pravidelně vyjíždíme k plánovaným montážím o víkendech a po pracovní době.
 • Držíme nonstop asistenční službu. Aktivně spolupracujeme s Goodyear ServiceLine24h a dalšími poskytovateli těchto služeb.
 • Jsme členy mezinárodní sítě nákladních pneuservisů TruckForce. Výměny a opravy pneumatik snadno a rychle zajistíme také v zahraničí.
 • Českým i nadnárodním dopravcům poskytujeme služby i v rámci Goodyear FleetOnlineSolutions.
 • V naší pneuservisní síti prodáváme a servisujeme také osobní pneumatiky. Skladem držíme značky Goodyear, Dunlop, FuldaSava a další.

Kvalitní nákladní pneuservis

Ochotný, obětavý, zkušený a dobře proškolený personál provede rychle a kvalitně základní úkony i složitější opravy. Dobrý mechanik rychle rozpozná drobná poškození a nepravidelnosti v opotřebení pneumatik. Upozorní na nastavení geometrie vozidla. Zná správné hustící tlaky a zajímá se i o pneumatiky, které zrovna nemontuje. O své praktické zkušenosti se ochotně podělí.

Náš vzdělávací program stojí na dvou základních principech:

 • Sdílení znalostí a zkušeností a předávání poznatků služebně mladším kolegům.
 • Pravidelné doplňování znalostí o novinkách v sortimentu a konstrukci nákladních pneumatik a protektorů, v prořezávání, údržbě a opravách poškození nákladních pneumatik.

Prohlídky vyřazených pneumatik

 • Zvláštní pozornost věnujeme prohlídkám vyřazených pneumatik. Z charakteru poškození lze dobře odvodit příčiny, které k němu vedly.
 • Důkladným poznáváním vlivů, které na pneumatiky v průběhu jejich nasazení v provozu působí, se naši lidé učí jim včas předcházet.
 • Správně provedená oprava vrátí pneumatiku do provozu. Kostru lze poté i bez problémů protektorovat.

Preventivní prohlídka

Rychlá preventivní prohlídka zabere zkušenému technikovi několik minut. Vám však může ušetřit desetitisíce. Každému provozovateli nákladních vozidel proto doporučujeme: dejte si pravidelně prohlédnout a dohustit pneumatiky. Více o preventivní prohlídce najdete zde.

Prořezávání pneu

Odborně provedené prořezání zvýší životnost nákladní pneumatiky nebo protektoru o 15 až 25 %. Více o prořezávání pneumatik naleznete zde.

Oprava pneu

Pod značkou Carling Truck Tires nabízíme všechny druhy oprav včetně vulkanizace v autoklávu. Více o těchto pracích najdete zde.

Tyto činnosti jsme schopni dělat v těchto typech pneuservisů

Stacionární pneuservisy

Stacionární pneuservis Carlingpneu.cz

Dodávka Carlingpneu.cz před stacionárním servisem Carlingpneu.cz

Výbava stacionárního pneuservisu Carlingpneu.cz

Výbava stacionárního pneuservisu Carlingpneu.cz

Mobilní pneuservis

Tel: +420 515 900 000
E-mail: carlingMobil24@carling.cz